Naujienos

Vadovaujantis geriamojo vandens įstatymo 11 straipsniu, geriamojo vandens tiekėjas privalo informuoti vartotojus apie geriamojo vandens programinės priežiūros rezultatus.

2017 m. I pusmetį Raseinių rajonui buvo pakelta  ir patiekta 476 298 m3 geriamojo vandens. Geriamuoju vandeniu aprūpinta 23 608 Raseinių rajono gyventojų. Skaityti plačiau

Dalintis

Informuojame, kad atlikus pakartotinus vandens tyrimus, Šienlaukio vandenvietėje nustatytas arseno kiekis vandenyje, viršijantis leistiną normą. Skaityti plačiau

Dalintis

Informuojame, kad atlikus pakartotinus vandens tyrimus, Ražaitėlių vandenvietėje nustatytas arseno kiekis vandenyje, viršijantis leistiną normą. Skaityti plačiau

Dalintis

2017 m. birželio 20 d. Slabados gyv. vyko gyventojų susitikimas su UAB „Raseinių vandenys“ ir Paliepių seniūnijos darbuotojais dėl nuotekų tinklų klojimo šioje gyvenvietėje.

Skaityti plačiau

Dalintis

Kvietimas jungtis prie vandentiekio bei nuotekų surinkimo tinklų.

Dalintis

2017 m. vasario 14 d. 15 val. Šiluvos mstl. seniūnijoje įvyko  projekto  „Centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Raseinių rajone Šiluvos miestelyje“ pristatymas . Skaityti plačiau

Dalintis

image description

Centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Raseinių rajone Šiluvos miestelyje

2017 metais sausio mėn. 20 d. buvo pasirašyta projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajone (Šiluvoje)“ (projekto kodas Nr. 05.3.2-APVA-V-013-1-0030) finansavimo ir administravimo sutartis, kurią pasirašė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Raseinių vandenys“.

Skaityti plačiau

Dalintis

UAB „Raseinių vandenys“ primena, kad artėjant žiemai vartotojai atidžiai apžiūrėtų savo nuosavybėje esančius vandentiekio ir nuotekų tinklus bei vandens apskaitos mazgus.

Skaityti plačiau

Dalintis

Informuojame, kad dėl planinių naujai įrengtų vandens gerinimo įrenginių (Vytauto g., Ariogaloje) pajungimo darbų gali pablogėti geriamojo vandens kokybė nuo š. m. rugsėjo 26 d. iki š. m. spalio 5 dienos.

Atsiprašome gyventojų už laikinus nepatogumus.

Tel. informacijai (8 428) 70350

Dalintis

Šio projekto apimtyje yra atliekami nuotekynės tinklų bei įrenginių statybos darbai įgyvendinant Raseinių raj. Savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialųjį planą.

Skaityti plačiau

Dalintis